Anket

Ekimlerini nasıl buluyorsunuz?

Ekimlerini basarılı buluyorum
12 (66.7%)
Ekimlerini basarısız buluyorum
1 (5.6%)
Bazen iyi bazen kotu ekiyor
5 (27.8%)

Toplam Oy Verenler: 18

Gönderen Konu: Dr. Zekeriya KUL  (Okunma sayısı 3560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dr. Zekeriya KUL
« Yanıtla #45 : 10 Nisan 2019, 15:47:42 »
:)reis bari one azcık ektirseydin.gene kel olursun ama goruon one az ektiren kelleri biraz imajları değişiyor ornek fatih terim falan.
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Ekim 2019, 08:14:02 »
 sanırım korayın adamlar dr kula inceden kıyarak karalama operasyonu yapıyor.eskiden 10 sene once bende dr kulu onlerin doğal olmamasıyla eleştirirdim zamanla çıkan ve çıkmayan ekimleri oldu.son donemler gene çıkmayan elbet vardır.ama sitelere adam yollamıo en azından.yuzdeside koraydan daha yuksek bence.plastik cerrah alımı ekimi kendi yapıyor donorede zarar veriyor sade saçla uğraşsa daha iyi ama otekilerden karıların estetiklerinden daha çok kazandığı için ona yoneldiğini kendi soluyormuş.bence koraydan daha iyi.tabi onunda çıkmayan ekimleri vardır guzel işlerde çıkartıo ama saçı pek sallamıyor.bir ara dr serdarıda ustu kapalı eleştiriolardı .korayla nesini kıyaslıyorsunuz bu adamlar plastik cerrah.bunlarında tabi çıkmayan ekimi var ama koraydan yuzdesi yuksektirler.dr koray fiyatı yuksek tutup siteden adam tavlıo.bazı ekimlerde zaten tel kayıtları var xxx sitesinden arıoz para verin yoksa pisleriz gibisinden.koraya ekstrem abi 2 arkadası ektirdi 3 te sıfır.kul olsun serdar olsun bunlar plastik cerrah bu işin adamları.korayda 8 ekip hangine bakcak zaten yuzdeside sağlam değil fiyatı yukseltip hani pahalı olan hersey guzeldir mantığı yapıyor.son ekimlerde patlıyormuş
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2019, 08:19:29 Gönderen: emeklikel »

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 18 Ekim 2019, 10:49:52 »
Zekeriya hocayı senelerdir takip etmişliğim vardır ve eski kapanan forumlardan bir çok kardeşime ekim yaptı başarılı olmuş bir hocadır ama zamanında bizde Koray hocayı tercih etmemizin sebebi forumlardaki adamların yorumları ve sitelerindeki resimlere aldanmamız o zamanlar bu kadar megapikselli kameralar yoktu her fotoğrafı gerçek sanırdık hileli fotoğrafları çözemezdik zaten yüksek megapikselli kameralar olmadığı için aradaki farkları bilmezdik. Bu forumda özellikle kendi konumda örnekledim bazı fotoğraflarla yeni arkadaşlar okumaları kendi faydalarına.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 17 Kasım 2019, 19:35:46 »
 sonuc biraz abartılı geldi youtubedeki diğer ornekleri en on çizgiye ektiklerini koymuş ekimciyi en on çizgi ekimleri belli eder ekim dandikse ordan net çıkar ortaya kendine guvenio ama bu ekimde biraz çekimler değişik açılardan yapılmış
 https://www.youtube.com/watch?v=sm6CaNlE9LU

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 17 Kasım 2019, 23:50:19 »
İlk fotoğraflarda gölge düşmüş ama son iki Fotoğraflar daha gerçekçi orda ön hatlarda tekliler daha belli, başarılı bir ekim.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 18 Kasım 2019, 06:44:49 »
 sıfır olcak abi golge ve resimler her açıdan olcak yandan yundan karsıdan ustten yoksa karanlıkların sihirli prensinin kolpalı resimlerinden farkı kalmaz
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2019, 07:38:35 Gönderen: emeklikel »

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 18 Kasım 2019, 09:53:39 »
 bu resimdede sonuc karanlıkta abi diğer on ekimlerinide golgede atmış ama bakarsan dr korayınmı daha doğal onler dr kulunmu bence dr kulun abi.
 https://www.youtube.com/watch?v=uADD4ttDFkM
  ayrıca temin bir arkadasın mekana musteri geldi hatta siparişi kasıtlı ben goturdum yakından bakmak için arkası  donukkende saçları ınceledim tum saçlar ekme bizim yaşlarda beyazlamış bayağı saçlar ekim guzel çok sayıda yok 4500 5000 dir genel kafa için yeterli sayı değil saç inanılmaz mantıklı dağıtılmış bu işte en guzel onden geriye doğru seyrelerek gelen ekimdir.dağıtım usta işi olunca kapatıcılıkta olur gene seyrek adamın saçı ama iyi kotu kapanmış hiç kendi saçı yoktu hepsi ekme doğallığıdafena değil i biz anlarız ekimden baska.herhalde dr serdarında ekimleri bundan kapatıcı oluyor dağıtım çok onemli bir futbol takımının sahaya dizilişi gibi kendi yapmasada dr serdar basında duruyor herhalde hastanın.bilion bu işte parayı goren saldırıo bu işe gercek ekimci az sayıda vardır onları bulmak mesele.bir kaç kere sahit oldum 5bin civarı saçla genel kelde seyrekte olsa iyi kotu sonuc alınmış yoksa keller ektiriolar bakıon gene kel.dağıtım bence cok onemli abi

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 19 Kasım 2019, 01:05:47 »
Ekim öncesi net ışıklar ekim sonrası gölge düşürülmüş ne gereği var olduğundan çok daha iyi göstermeye Kul hocanın büyük iyi yüzdesi var zaten, ekilenin çıkması kadar planlama ve dağılımda önemli ön çizgi sıktan geriye doğru seyrelme tamamen kel adamı ortalama saç kalitesi varsa 5000 greftle bu kişi artık kel dedirtmez tipini değiştirir ama 5000 grefti iki farklı zamanda yaptırmak mantıklı, Serdar hocanın ekim tarzı ön çizgiyi güzel çizer plastik cerrahlığın eğitimi var ama ekim tekniği sıralı uzunken daha kapatıcı ama kısayken bir farklılık olduğunu anlatsın ama ikinci ekim ile bu normale döner kısaykende olsa.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 28 Aralık 2019, 20:53:08 »
 x forumda bu drun 5 aylık ekimine çıkmamış deyip yorum yapılıyor oraları koray sibel daha iyi yapardı deniliyor 5 aylık sonuca yorum yapmak.dr kul un her ektiği çıkıyor demioz çıkmayanlarıda var ama yuzdeside guzel ve 5 ayda çıkmadı denilip kalkıp koray sibel ovuluyorsa site sahibinin baska nicki tarafından bu iş gercekten durumun ne kadar vahim olduğunu gosteriyor ekim çıkar yada çıkmaz ama 5 ayda çıkmadı denilip koray sibel övülemez onlar daha iyi yapıyor denilip.

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 29 Aralık 2019, 18:44:18 »
Benim çıkışlar 5. aya doğru başlamıştı her bünyede farklı reaksiyon verir 5. Ay erken bir dönem.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 29 Aralık 2019, 19:20:20 »
 peki abi burda provoke yokmu karalama operasyonu yokmu dr kula.ona hiç ektirmedim ama eş dost ektirdi eskiden doğallığı hosuma gitmezdi şimdi onuda duzeltmiş yuzdesi iyi.kişiliğide megoloman pek sevmem kişiliğini.motorla alması handikap bence.ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.bu adam baskalarının adamları tarafından karalanmıyormu?

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 29 Aralık 2019, 23:50:53 »
Bende çok başarılı ekimini gördüm Zekeriya hocanın yüzdesi oldukça büyüktür 5 ayda değerlendirme yapılamaz yapılırsa art niyet aranır tabiki.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 30 Aralık 2019, 10:01:44 »
 onunda var çıkmayanları ama genelde iyi ekiyor abi