Anket

Ekimlerini nasıl buluyorsunuz ?

Ekimlerini basarılı buluyorum
21 (67.7%)
Ekimlerini basarısız buluyorum
3 (9.7%)
Bazen iyi bazen kotu ekiyor
7 (22.6%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: Dr. Koray ERDOGAN  (Okunma sayısı 14204 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ekstrem

• Fanatik Üye
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: Dr. Koray ERDOGAN
« Yanıtla #225 : 14 Ağustos 2019, 20:51:27 »
Ben kendi konumda örnek resimler çekmiştim saçlar yeni çıktığı zamanlarda az gölge ters ışık verince bile ne kadar gür göründüğü ile ilgili.
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 22 Ağustos 2019, 10:31:36 »
 ekimi bence zaten sallamıo abi.son paraları alıyor.eskiden yanında çalışmış biri demiş arkadasa japonyada yer aldı klonlama merkezi falan filan .çok parada tatmin etmez adamı daha buyuğune salıdırır ya oyle yapıo

Çevrimdışı BeJimmieRem

• BeJimmieRemAW
  • Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
Dr Koray ERDOGAN
« Yanıtla #227 : 04 Eylül 2019, 11:00:48 »
I will know, many thanks for the information.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 04 Eylül 2019, 11:31:25 »
there is no need to speak foreign languages

Çevrimiçi Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 04 Eylül 2019, 17:05:18 »
Aynen

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 14 Eylül 2019, 18:52:03 »
 birde bu adamın ekimlerinin övüldüğü bir yerde konu açıp asmedi dusunuyorum diyen bir kişiye hemen size şu kadar gerekir fiyatıda bu olur deniliyor ekim merkezinle bağlantılarının olmadığını savundukları halde TESADÜFEN dr ağzıyla o kişiye greft sayısı ve fiyatı soleniyor.tuhaf bir durum

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 17 Eylül 2019, 15:20:35 »
 ekime dun başlamış drlara ektiriyorlar hemde aralara girdiriyorlar.dandik yer girerse aralara kişinin kendi saçıda gider geri gelmez.ekimde zaten kim ekerse eksin cılız saçlar ölür ama dandik yer girerse kişinin kendi saçlarıda gidiyor.tecrubesiz drlara ara ekimlerini veriyorlar insallah o saçlar geri gelir millet kendi saçındanda mağdur olmaz

Çevrimdışı Cem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 23 Eylül 2019, 23:25:35 »
Abi bu protezi takan kim söyler misin merak ettim özelden de yazabilirsin. Birde bende yorum yapmadan geçemeyeceğim eskiden yani 2015-2016-2017 den bahsediyorum asmedin muazzam sonuçları vardı. Evet greft sayısını oldum olası hep fazla buldum nedenini çok araştırdım ama bir türlü çözemedim. Mesele juan couto rafeel freitas de lorenzo un ekimleribde hep az greftle şahane sonuçlar aldığını gördüm. Ayrıca asmedin son iki yıldır ciddi anlamda başarsz ekimlerini gördüm eski forumda da var isyanlarda millet ya çıkmıo ya da ön hat kalın çıkıyor birde 8 ekip falan tabi bir düşüş olacak. Yinede bence biraz haksızlık yapıosun abi Koray hocanın çok başarılı e kimleri var

Çevrimiçi Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 24 Eylül 2019, 00:09:51 »
Güzel dediklerini birde canlı gör çoğu ters ışık, orda sıkıntılı Ekimleri bir şekilde yok ederler ya da ters ışık fotoğraf attırırlar sonra para iadesi revizyonla örtbas edilir bende orda ektirdim aynı dönemde 2 kişi daha ektirdi üçümüzde iyi sonuç alamadık, memnunum diyenleri canlı göreyim de kıvıracaklardır iş ciddiye binince.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 24 Eylül 2019, 06:32:56 »
 evet güzel ekimleride var ilk ekime basladığından beri tanırız biz bu dru.onceleri kotu idi sonra gunde 500 alıp 500 kendi ekerken iyidi şimdi iyice herkese 5 bin işi paraya vurdu.gene bazen iyi iş çıkartabiliyor ama kotu işlerininde sayısı az değil.bolgesel protezi takan onu en çok oven ve konusuna aralıklarla resim atan zaten saçına bak anlarsın
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2019, 11:12:49 Gönderen: emeklikel »

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #235 : 07 Ekim 2019, 07:38:39 »
 kendide video çekerken ışığı açmıo.7600 greft ekmiş bence yanlış planlama yapmış 2.ye 1200 ekicem diyor
https://www.youtube.com/watch?v=YQEnp5rbLCw
biri daha ektirmiş sorunu aman aman değil 5 bini dayamışlar memnun kalmamış parasız gene ekmişler şimdide karanlıkta paylaşıo herhalde gene yaparız karanlıkta paylaş imajı kurtar dediler.boyle karanlık resimlere itibar etmeyin dostlar.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2019, 10:15:59 Gönderen: emeklikel »

Çevrimdışı Cem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 08 Ekim 2019, 23:36:27 »
Abi öncelikle o çocuğu 4 yıldır tanıyorum delikanlı adamdır öyle Bi sahtekarlık yapacak adam değil yani evet biraz fazla dikkat cekio asmed taraftarı olduğu ama ne bilim canlıda görmedim saçlarını yinede beklemem ondan öyle bişey. Asmede dönecek olursak bence bir kaç sorunu var asmedin. 1. Si artık hastalara ekip yetişmiyor. Tecrübesiz elemanlar sanki son e kimleri den de belli oluyor öne kalın  ekmekleri bir türlü frontal ve ortayı sık yapamamaları. 2.si inanılmaz derecede 1 li ve 2 li greft kullanmaları 1.85 sac teli ortalamasıyla 5000 greft ekio yani böyle bir ekimin sonucuda ahım şahım olmuyor.(muttalip hocanın 2000 greftiyle aynı sonuç çıkıyor bahsettiğim nedenden dolayı) bence asmed günde 8 kişiye ekmeyi bırakır haftada 3 kişiye eker ve bu sorunlarını farkederse eski günlerine döner. Bu arada Dr rafeel fretiasın e kimleri muazzam geliyor bana sizler ne düşünüyorsunuz Asmedle aynı parayı alıyo aşağı yukarı ama sonuçları şahane.

Çevrimdışı Cem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #237 : 08 Ekim 2019, 23:39:20 »
https://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=73082881.   Mesela bu ekime baksanıza adam napmış ya

Çevrimdışı Cem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #238 : 08 Ekim 2019, 23:47:42 »
Birde dostlar ben şunu tecrübe edindim bir kişi ekim yapacaksa norward 3 olacak maksimum. cm kareye 65 greft 2.8 saç teli ortalamasıyla Bi ektin mi 4000 grefti anadan doğma olur o kişi.tabi ömür boyuda finas artı lokal dht bloker larla yaşycak yoksa yine incelme başlycak saçta, bu seferde dönör yetmeyecek diğer ekimlere.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #239 : 09 Ekim 2019, 06:13:29 »
 bu saça ben 3200 ekmezdim diğerleri gidici duruyormuş ilaç kullansada boyle az sorunlu ekimlerde pek ölçü olmaz.koray zaten en bastada iyi değildi eşimiz dostumuz orneklerini gordu futtu o zaman çim adam yapmış gunde 500 alıp 500 ekerken guzeldi.sonra parayı bulunca bozdu.gunde 8 rakamını nasıl yakalıyorlar anlamıom.reklamını yaptırdığı sitede haftalarda dolu deniliyor muayne  paralı deniliyor arkadas aramış siteden arıom diye randevuyu çok sonraya vermişler sonra gene dısardan arıom site ile alakam yok hesabı yapmış evide yakın ucretsiz muayne hemen gel demişler.bunlar zaten atıp tutulduğu gibi yoğun değil 8 ekibe nasıl gectiler yeni yer hesabı reklam goz boyayıcı mekan saç ekimi için gerekmeyen bir suru aksesuar sanatla saç ekimini falan birleştirme saçma sapan iş yapmışlar.o kadar ekip olması zaten saçmada o kadar kim gitcek bunlar bir donem haric ektikleri pek iyi olmayan ekimci.plastik cerrah bile deil.gene donduruolar bir iş surekli reklam staratejisinden para kazanıolar.herkese 5 bini ek gitsin birde farkındalık olmasın birde çıkıp çıkmayacağı belli değil birde parayı cuvalla al.sitelerdende adam kap.dusundurucu