Gönderen Konu: donorum nasil  (Okunma sayısı 185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı konfer

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
donorum nasil
« : 29 Kasım 2019, 15:36:45 »
arkadaslar Ankarada mehmet polat diye bir doktor var benim gibi norwad7 olan kisileri son derece iyi kapatmis gozukuyor benim donorumden ne kadar cikar tahminince arkadaslar  2 seans planliyorum sakaldanda aldiracam
hoca 2.seansi ekimden 3 ay sonra yapariz demisti  arka alana ekim yapmicagi icin ilk seansta  2.seansta acik kalan yerleri kapatiriz demisti veya 8 9 ay sonra sıklastirma yapariz demisti yorumlarinizi bekliyorum
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: donorum nasil
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2019, 20:20:07 »
 sakal en guzel tepenin arkaya doğru olan kısmını kapar.dediğin drun resimden ziyade birden fazla canlı orneğini gorseydin.normal bir insanda 8 bin donor vardır denir.ne istediğini iyi bil belli bolgemi kapancak veya genel seyrekmi dusunuon bunun orneklerini pcde çizdir.hangisi sana daha yakısıcak.genelde ekimciler onden ortaya kadar sık ekip bırakıolar.en mantıklı ekim ise onden geriye doğru seyrelen ekimdir.bazen ekimler goruom yolda az alana ekilmiş ama çıkmamış bazen geniş alana mantıklı dağıtım yapılmış yuz guldurucu sonuc alınmış.ekstradan donoru zenginleştirmek adına ense çizgisinide 1 cm yukarı aldırabilirsin.donorun bence iyi tabi alan geniş beklentide buna gore olmalı

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2019, 20:29:01 »
Böyle donörden 3000 civarı sorunsuz alınan çok örneği gördük ama ikinci ekimde sakalı tepe ve ortaya şeklinde kullanmak mantıklı iken en az 1 sene beklenmeli.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2019, 21:57:06 »
 favorilerin ustune kadar alım olur ciddi bir sayı çıkar sakalda işin içine katılırsa cene altının tam resmi varsa iyi olur sakaldan alım sayısını solerler burdaki arkadaslar

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2019, 23:39:08 »
3000-3500 grefti ilk seansta alabilirler ikinci seansı 3 ve 8-9 ay demişsin bunu anlamadım ama tam çıkışlar 1 seneyi bulur hatta geçebilirde bu süreden sonra diğer ekim daha mantıklı planlama ise ön hat daha sık sonra kalanlar orta hatta kadar serpiştirme azalan şeklinde, ikinci ekimde ise orta hat sıklaştırma saç donörü  1000-1500 daha müsade edecektir, tepeye doğru sakal donörünün fotoğrafı yok ama konuşulduğuna göre varsayıyorum  1000-1200 civarı alınıp ekilebilir.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2019, 23:41:02 Gönderen: Ekstrem »

Çevrimdışı konfer

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2019, 16:04:28 »
arkadaslar sakal fotomuda istemistiniz ilk seansta sac sakal birliktemi ektirim.mehmet polat hk bilgisi olan var mi?  benim acikligima fut olur diyolar bazi arkadaslar arasindaki farki ney fueyle

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2019, 16:35:08 »
Sakal donerin gayet iyi fut iki kulak arasından dikdörtgen şeklinde doku alırlar ve iz kalır iyileşme süreci uzundur tavsiye edilmez zaten çoğu ekimci terketti, ayrıca fue gayet olur sende ona buna aldırış etme.

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2019, 18:37:44 »
Sakaldan 1000-1200 alınır ilk ekimim futtu tavsiye etmem enseyi uzun zaman hissetmezsin ve sırt üstü yatamazsın ayrıca en az 10 sene hassas olur az bir darbede bile ağrır kalıcı iz olur enseyi kısaltamazsın çukur dizisi var aliço rolünü oynayan dikkat et kötü bir fut yapılmış zaten kötüde ekmişler.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2019, 20:23:22 »
 fut parça alıp onu ayıklayıp ekiolar fue tek tek alıp ekiolar.futta ameliyat izi kalır.ama son donem modern futta dikiş işi az kalır diolar.ben 2sindende 3 er kez yaptırdım.alan genişse unlu bir ekimci fut artı fue onerio.futta alınan parça geri geldiği için alınan yerde gene kalan saçlar oluyor diyorlar ama fuede alınan saç geri gelmez diyorlar.fut artı fue zenginleştiriyormuş donoru.ben halen futta alınan parça nasıl gelio anlamadım.ama çoğu ekimci futu terketti ameliyat falan oluyor uuğraşması zor olur