Gönderen Konu: planlamam nasil olmali?  (Okunma sayısı 181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı konfer

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
planlamam nasil olmali?
« : 12 Aralık 2019, 09:40:57 »
merhaba arkadaslar,
böyle bir donöre sahip olsaydiniz planlamaniz nasil olurdu eski ve tecrubeli arkadaslar benim acikligima sahip arkadaslar  ekilmedik bi tek kulaginin arkasi kalan arkadaslar:))
yorumlarinizi bekliyorum  2700_3500 arasi cikar diyolar genel gorustuyum butun doktorlar sakal ise 1200-1700 arasiymis 
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: planlamam nasil olmali?
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2019, 11:46:36 »
  ekilmedik bir kulağının arkası kalanlardan selam olsun:)şimdi normal kafa 8 bin grefte kapanır.senin arkada var tepenin arkası sakal en iyi oraları kapar diyorlar sakalı 2lik sayabilirsin kalın 2 ye say 3 bin saç 1500 sakal desek 6 bine yakın donor var.ekimciler ortaya kadar eker gerisini çıplak bırakır.ben olsam aptullah avcı tarzı ektirirdim onler sık geri kalan yerler seyrek.ama doğru olan tepenin açık bırakılıp onden ortaya sık ekim ekimcilerde onu yapıyor

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2019, 11:47:29 »
Durum nw7 ve donör bölgede zayıf neyseki sakal iyi bu durumda olmuş olsam tipimi nasıl değiştirebilirim amacım olurdu, saç ön bölgede saç çizgisi değiştikçe tipte değişir, arka bölge ise insanın görüntüsünde nerdeyse bir değişiklik yapmıyor. O yüzden ben olsam seyrek tam bölge yerine çünkü bu durumda tam kapatma ya da hissedilen yoğunluk olamaz Doktoruma ön ve orta bölge birazda temple ama ön bölgeyi özellikle daha yoğun isterim saç donöründen, orta bölge ise biraz saç ve sakal ile hissedilen yoğunluğa yönelik bir ekim derim. Saç donöründen 2500 sakaldan ise 1000-1200 greft donörünü sorunsuz bırakır homojen bir alımla üstü zorlar.

Çevrimdışı konfer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2019, 16:51:41 »
eyvallah arkadaslar

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2019, 19:20:16 »
Saç çizginide öne çektirme ve V şekline yakın U olursa greftler daha ekonomik kullanılır.

Çevrimdışı konfer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2019, 20:36:07 »
eyvallah arkadaslar

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2019, 21:16:05 »
  saç genelmi seyrek ekilcek sadece ortaya kadarmı ekilcek çizgisi şu bu saçın yuzle uyumu ele alınır bunu en guzel plastik cerrah belirler yanıtlar bence