Gönderen Konu: saç ektirmek istiyorum sizce olur mu arkadaşlar ?  (Okunma sayısı 123 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
saç ektirmek istiyorum sizce olur mu arkadaşlar ?
« : 08 Şubat 2020, 00:53:38 »
25 yaşındayım , liseden beri saçlarım dökülür uzun süre uğraştım minoxil falanda kullandım ama fayda etmedi bende bıraktım hiçbirşey kullanmıyorum artık , saç ektirmeyi düşünüyorum ama bu saça olur mu ne kadar sıklıkla ekilebilir benim için önemli olan ön bölge ve şakaklar , diğer kısımlar şimdilik idare eder gibi ama 5-6 seneye belki bir ekim daha gerekebilir gibi duruyor , bilmiyorum sizlerin yorumları nedir , ankarada olduğum için serdar gökrem hocaya ektirmeyi düşünüyorum forumlardan okuduğum kadarıyla başarılı bir hoca , sizinde başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum yorumlarınızı

https://i.hizliresim.com/p2q56r.jpg
https://i.hizliresim.com/k03MOq.jpg
https://i.hizliresim.com/NG6LZa.jpg
https://i.hizliresim.com/agJnz4.jpg
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: saç ektirmek istiyorum sizce olur mu arkadaşlar ?
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2020, 03:13:59 »
Saç kaliten iyi geldi bana şuanlık ekim olmaz bence zaten ekimlik bir durumda yok sen biraz abartmışın hocam tam tedavilik saç net açıklıkların yok ekimcilerinde bu saça ekim yapıcağını sanmıyorum kötü anlamda demiyorum açıklığın net olmadığı için diyorum bence tedavi ile devam etmelisin uğraşırsın başarılıda olursan zaman ve emek istiyor biraz :)

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2020, 08:16:18 »
 tedavi artı ekim dene.bloker losyonla olanı koru ve guclendir ekimlede boşlukları doldur.ekimde aralara girilcek dandik yer ekerse hepsini doker iyi yer bile ekse aralardaki cılızlar ölcek.minox dısında bloker losyonla dokuulmeyi yavaslat ve saçı kalınlaştır ekimlede araları doldur.bu saça benzer saçta ektirip sonuc almışları örnek al

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2020, 10:01:35 »
Ekim olur tabiki ama tedaviyide bırakma sonuçta hiç bir donör tam kelliği kapatmaz şu an için nw2-3 arasısın ama anlamadan bu oran yükselir Serdar Gökrem yüzdesi yüksek hocalardan birisi benimde beğendiğim bir plastik cerrahı.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2020, 10:57:12 »
 serdar hocanın saçına benzer yapıda olan ekimlerini ornek al .ornek iste bol bol canlı ornek gor .isim yapmış ekimcileri arastır.zekeriya kul aralara girmez ozgur nalbant ekebilir bu saçı serdar hocada iyi ekebbiliyor.esma serkanın aralara girmiş orneklerine ulaş.daha bir sürü ekimci var 3 senedir arastırıp halen karar veremeyen var.tek tek gorustu telde konustu falan.en son serdara karar vermiş oda.onunda iyi ve kotu ekimleri var her hocanın  çıkmayan ekimleri var ama yuzdesi yuksek olsun sansın artar bu onemli.sitede paylaşcağını soyle.o zaman basarı ihtimali daha çok artar bence rezil olmamak adına iyi ekerler

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2020, 12:11:14 »
Ben 4 farklı yerde ekim yaptırdım 3 ünden memnun kalmadım en son Serdar hocada ektirdim orda memnun kaldım bu saça ekim olur hatta templende kaybolmuş yerinde olsam templede isterim taç bölgene kadar bir seyreklik var saçlı bölgende orayıda sıklaştırırım genel olarak iyi bir grafiği var hocanın özellikle ense donöründe sağlam görünüyor tecrübeli ve işini iyi yapan yerlerde memnun kalırsın ama öncesinde de hemen tedaviye başla zayıf saçlarda kuvvetlensin.

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2020, 13:31:06 »
Saç kaliten iyi geldi bana şuanlık ekim olmaz bence zaten ekimlik bir durumda yok sen biraz abartmışın hocam tam tedavilik saç net açıklıkların yok ekimcilerinde bu saça ekim yapıcağını sanmıyorum kötü anlamda demiyorum açıklığın net olmadığı için diyorum bence tedavi ile devam etmelisin uğraşırsın başarılıda olursan zaman ve emek istiyor biraz :)

hocam uzun yıllar tedavi uyguladım bir sonuç alamadım şakaklar ve ön bölgeden saç çıkmadı hiçbir şekilde ve ön bölgenin öyle olması canımı sıkıyor mecbur ektircem sanırım :(

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2020, 13:33:47 »
tedavi artı ekim dene.bloker losyonla olanı koru ve guclendir ekimlede boşlukları doldur.ekimde aralara girilcek dandik yer ekerse hepsini doker iyi yer bile ekse aralardaki cılızlar ölcek.minox dısında bloker losyonla dokuulmeyi yavaslat ve saçı kalınlaştır ekimlede araları doldur.bu saça benzer saçta ektirip sonuc almışları örnek al

hocam baya losyon denedim hiçbiri etki göstermedi neredeyse , baya para harcamışımdır losyona ona buna zaten , aralara girmek ekimde riskli diyorsunuz yani , tavsiye edeceğiniz ankarada f/p olarak neresi var hocam

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2020, 13:34:29 »
Ekim olur tabiki ama tedaviyide bırakma sonuçta hiç bir donör tam kelliği kapatmaz şu an için nw2-3 arasısın ama anlamadan bu oran yükselir Serdar Gökrem yüzdesi yüksek hocalardan birisi benimde beğendiğim bir plastik cerrahı.

hocam ara sıra tedaviyi bıraktığım zamanda oldu tedavi uyguladığım süreyle aynı şekilde devam etti dökülmeler

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2020, 13:35:51 »
serdar hocanın saçına benzer yapıda olan ekimlerini ornek al .ornek iste bol bol canlı ornek gor .isim yapmış ekimcileri arastır.zekeriya kul aralara girmez ozgur nalbant ekebilir bu saçı serdar hocada iyi ekebbiliyor.esma serkanın aralara girmiş orneklerine ulaş.daha bir sürü ekimci var 3 senedir arastırıp halen karar veremeyen var.tek tek gorustu telde konustu falan.en son serdara karar vermiş oda.onunda iyi ve kotu ekimleri var her hocanın  çıkmayan ekimleri var ama yuzdesi yuksek olsun sansın artar bu onemli.sitede paylaşcağını soyle.o zaman basarı ihtimali daha çok artar bence rezil olmamak adına iyi ekerler

anladım hocam dediğiniz gibi her hocanın iyi ekimi kötü ekimi var o yüzden insan hangisine ektireceğini karıştırıyor , şans aslında birazda :)

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2020, 13:38:21 »
Ben 4 farklı yerde ekim yaptırdım 3 ünden memnun kalmadım en son Serdar hocada ektirdim orda memnun kaldım bu saça ekim olur hatta templende kaybolmuş yerinde olsam templede isterim taç bölgene kadar bir seyreklik var saçlı bölgende orayıda sıklaştırırım genel olarak iyi bir grafiği var hocanın özellikle ense donöründe sağlam görünüyor tecrübeli ve işini iyi yapan yerlerde memnun kalırsın ama öncesinde de hemen tedaviye başla zayıf saçlarda kuvvetlensin.

hocam çok tedavi denedim ama bir işe yaramadı propecia falan kullanmam zaten o tip hormonal şeylere bulaşmak istemiyorum , temple dediğiniz yer üst bölge mi oluyor hocam , saçlı bölgelerin arasına ekim yaparken diğer saçlara zarar verilmez mi riskli değil mi sizce ? bende serdar gökrem düşünüyorum hocam ama başka tavsiye edeceğiniz birisi varsa onu da araştırabilirim

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2020, 16:25:11 »
 Hocam piyasadaki losyonların zaten yuzde80 i bir işe yaramaz.minoxidil denemişsin olmamış.dht bloker olarak guclu bir losyon denedinmi.Dokulmeye neden olan hormon olan dhtyi baskılamak için guclu bir losyon.Zaten en kotu ihtimalde dokulmeyi azaltmak için bloker eklicen listene ekimle beraber o saçlar gidici duruyor.Bari ileriki tarihlere ertelersin dokulmeyi.Sitede ankaradan ektiren arkadaslar var onun sonucu mukemmel oldu onla gorus istersen ekstrem abide serdara ektirdi.Tabi tum ekimcileride arastır bol bol canlı ornek gor hemen ektirme olanda dokulmeyi frenlemeden saçları kalınlaştırmadan ekime girme derim.Bunun için bloker losyonları arastır.Evde yapıp kullanılanlardan genelde memnuniyet var gibi duruyor

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2020, 16:28:37 »
Tedavi uyguladım ama sonuç alamadım diyorsun belki saçını korudu uyguladığın tedaviler 25 yaşındasın sonuçta dökülmeyi yavaşlatmış olabilir forumda en çok örneğini gördümüz esma serkan var onları araştırabilirsin

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2020, 16:42:37 »
Hocam piyasadaki losyonların zaten yuzde80 i bir işe yaramaz.minoxidil denemişsin olmamış.dht bloker olarak guclu bir losyon denedinmi.Dokulmeye neden olan hormon olan dhtyi baskılamak için guclu bir losyon.Zaten en kotu ihtimalde dokulmeyi azaltmak için bloker eklicen listene ekimle beraber o saçlar gidici duruyor.Bari ileriki tarihlere ertelersin dokulmeyi.Sitede ankaradan ektiren arkadaslar var onun sonucu mukemmel oldu onla gorus istersen ekstrem abide serdara ektirdi.Tabi tum ekimcileride arastır bol bol canlı ornek gor hemen ektirme olanda dokulmeyi frenlemeden saçları kalınlaştırmadan ekime girme derim.Bunun için bloker losyonları arastır.Evde yapıp kullanılanlardan genelde memnuniyet var gibi duruyor

miracle losyon kullandım hocam dht bloker tarzı olarak ama onlarda saç çıkarmadı ama belki dediğiniz gibi dökülmeyi engellemiştir , doktor olarak şahin çelik i de öneriyorlar

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 08 Şubat 2020, 16:43:45 »
Tedavi uyguladım ama sonuç alamadım diyorsun belki saçını korudu uyguladığın tedaviler 25 yaşındasın sonuçta dökülmeyi yavaşlatmış olabilir forumda en çok örneğini gördümüz esma serkan var onları araştırabilirsin

haklısınız hocam belki saçları kafada tutanda onlar olabilir ama bir süre kullanmıycam birşey bakalım dökülme ne duruma gelecek , birde şahin çelik i öneriyorlar doktor olarak , esma serkan antalyada sanırım , benim için ankarada olan doktorlardan olsa daha iyi olur hocam