Gönderen Konu: saç ektirmek istiyorum sizce olur mu arkadaşlar ?  (Okunma sayısı 124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: saç ektirmek istiyorum sizce olur mu arkadaşlar ?
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2020, 17:01:31 »
  raceixir kullanırsın tam sonuclar gelmedi ondada .ekim dısında dokulmeyide yavaslatman gerek.o drda iyi bence.
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 08 Şubat 2020, 19:49:55 »
  raceixir kullanırsın tam sonuclar gelmedi ondada .ekim dısında dokulmeyide yavaslatman gerek.o drda iyi bence.

hocam artık ilaç losyon kullanmakta pek istemiyorum , en fazla yine dökülme devam ederse 30lu yaşlarda bir ekim daha yaptırır geçerim diye düşünüyorum

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 08 Şubat 2020, 20:13:20 »
Maalesef öyle olmuyor saçların dhtden dolayı dökülüyorsa ve saçların iyi olmasını istiyorsan tedavi hayatında olmak zorunda sadece ekim yetmiyor hocam biraz da senin beklentine bağlı tabi

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 08 Şubat 2020, 20:39:09 »
 donor sınırsız değil .

Çevrimdışı Bugra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Şubat 2020, 21:44:20 »
Losyonları ne kadar süre kullandınız? Bence oldukça toparlayabilecek bi durumdasınız. Tedaviye yeteri kadar şans verdiniz mi?

Minoxil+dermaroller+ miracle losyon oldukça iyi bir tedavi olur bence. Bir 3-4 ay düzenli kullan, hiç toparlama olmazsa öyle ekim düşünün bence.

Ben size göre çok çok daha kele yakın birisiyim. Donörüm kuvvetsiz ve  saç tellerim seyrek olduğu, ve dökülme sizinki gibi tepede genel seyrelme şeklinde geniş bir alanda olduğu için, ekim düşünmyüroum. Ekim olayı bence, öyle yaaa ilerde bi tane daha yaptırır der geçerim diyecek kadar basit bir olay değil. Hem iyileşme, bekleme süreci çok çok uzun, hem de önüne gelen ekim yapıyor, riski çok bence. Burun estetiği bile çok daha garanti işlem bence. Ki plastik cerrahlar yapıor bunu, saç ekimcilerde kaç tane vardır, hekim olup bu işi yapan. Olanlar da astronomik.

Bence tedavi uygulayarak biraz mücadele et durumla. Olmadı, sonra bakarsın ekim işine

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 08 Şubat 2020, 22:47:10 »
Losyonları ne kadar süre kullandınız? Bence oldukça toparlayabilecek bi durumdasınız. Tedaviye yeteri kadar şans verdiniz mi?

Minoxil+dermaroller+ miracle losyon oldukça iyi bir tedavi olur bence. Bir 3-4 ay düzenli kullan, hiç toparlama olmazsa öyle ekim düşünün bence.

Ben size göre çok çok daha kele yakın birisiyim. Donörüm kuvvetsiz ve  saç tellerim seyrek olduğu, ve dökülme sizinki gibi tepede genel seyrelme şeklinde geniş bir alanda olduğu için, ekim düşünmyüroum. Ekim olayı bence, öyle yaaa ilerde bi tane daha yaptırır der geçerim diyecek kadar basit bir olay değil. Hem iyileşme, bekleme süreci çok çok uzun, hem de önüne gelen ekim yapıyor, riski çok bence. Burun estetiği bile çok daha garanti işlem bence. Ki plastik cerrahlar yapıor bunu, saç ekimcilerde kaç tane vardır, hekim olup bu işi yapan. Olanlar da astronomik.

Bence tedavi uygulayarak biraz mücadele et durumla. Olmadı, sonra bakarsın ekim işine

hocam dediğiniz minox derma miracle losyon kombinasyonunu denedim uzun süre üstüne birçok besin takviyesi multivitaminler biotinler ketoral şampuanlar falan olmuyor yani , saç çıkışı yok maalesef , ön bölge ve şakaklarımın dolu saçlı olmasını istiyorum protez düşündüm bir ara ama o daha kötü sanki ekime göre

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 08 Şubat 2020, 22:47:43 »
donor sınırsız değil .

haklısınız hocam ama önlere bi 3000greft ektirsem sonrası içinde bir 2000greftlik donör kalır gibi sanki :D

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 08 Şubat 2020, 22:50:21 »
Maalesef öyle olmuyor saçların dhtden dolayı dökülüyorsa ve saçların iyi olmasını istiyorsan tedavi hayatında olmak zorunda sadece ekim yetmiyor hocam biraz da senin beklentine bağlı tabi

haklısınız hocam ama belki dht saçların dökeceği kadarını döktü geri kalanı pek dökmez olamaz mı :D babamında arka tarafları hep duruyor ama ön ve şakak bölgesi yok , benimde sanki arka kısımlar dht den pek etkilenmiyor gibi

Çevrimdışı denixex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 11 Şubat 2020, 19:47:38 »
up