Gönderen Konu: Sarısınlarda kelliğin daha çok gozukmesi  (Okunma sayısı 462 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Sarısınlarda kelliğin daha çok gozukmesi
« : 10 Ağustos 2018, 19:37:05 »
 Cevremdede dikkat ediom arkadaslar sarısınlar daha çok kel kalıyor aynı aileden kel olan varsa oda sarısın oluyor siyah saçlı olan kardeşlerin saçı yerinde duruo tabi tersi durumlarda var ama genelde sarısınlar saçlarını kaybediyor ince diyemi sarısınlarda en fazla sayıda greft olur ama en ince saç telide onlardadır kızıllarda en az sayıda saç vardır ama en kalın onların saçları olduğu için en gur saçlılar kızıllardır ve bazı dokulmeyi yavaslatan urunlerde kafayı karartıo .siz ne diyeceksiniz bu konuda
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı Parabellum38

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sarısınlarda kelliğin daha çok gozukmesi
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2018, 17:27:54 »
Ben kumralim ne sarışin ne esmer o konuda katiliyorum siyah sacli kalın telliler de de dökülmeler sarisina gore ayni olsa dahi seyrelme sekilde dökülmeler oldugunda esner siyah sacli kapatıcılığı daha cok oluyor.ben 18 20 yaşlarda bildigin esmerdim saclarim siyahtı su an 30 yaşındayim tenim ve saclarım acıldi buda vücut yaş ilerlediçe melamin diye madde uretimi azalıyormuş bazi kisilerde birde saclar seyreldikce incekdikce renkte acilma oluyor sac renginde.kısaca esmer insanların kusurlarını daha kapatıcı oluyor

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2018, 18:29:02 »
Batıdan doğuya gidildikçe ten renkleri ve saç rengi koyulaşıyor ayrıca saç telleride kalınlaşıyor ve kellik batıda yani saç ve ten rengi açık insanlarda daha fazla görünüyor.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2018, 20:34:55 »
etrafta 3 5 kardeşin içinde kel olanlara bakıom diğerleri kara kafayken bu sarısın oluyor genelde dokulmeyi yavaslatan urunlerde kafayı karartıo

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2020, 15:05:17 »
 birde iki kardeşten kel olana bakıom  uzun olan daha kel oluyor genelde kısalarda daha az oluyor sarışınlarda kellik çok oluyor saçlar ince sarısınlarda dht daha kolay yıkıyor herhalde.sizin saçı dokulen insanlarda baska gorduğunuz ortak ozellikler ne?Zenginlerde ve  çok okuyanlarda oluyor .Derler ya kel ve göbekli diye .Bodycilerde çok oluyor.Hovardanında keli makbul:)

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2020, 17:53:00 »
Bende şeye dikkat etmiştim dhtden dolayı saçı dökülen kişilerde genelde aşırı kıllanma oluyor ama bazı kişilerde de hiç olmuyor adamın vücud tertemiz

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2020, 18:22:43 »
 dht saçı dokerken sakalları sertleştirir.var aslında ortak ozellikler kellerde ama kardeşlerde gorduğum genelde saçı sarı olanın daha cabuk gidiyor .