Gönderen Konu: Bilgilendirme-şikayet- öneri  (Okunma sayısı 1160 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ruhi Mücerret

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 24
    • Profili Görüntüle
Bilgilendirme-şikayet- öneri
« : 20 Kasım 2018, 16:18:29 »
arkadaşlar forumla ilgili bir şikayet ya da öneriniz varsa bu başlık altına yazabilirsiniz. görüşleriniz bizim için değerli.
yönetim...
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı Ruhi Mücerret

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 24
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bilgilendirme-şikayet- öneri
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2018, 16:45:54 »
ahmet senin saçları ,yüzdesi iyi olan herhangi biri ekse bile sonuç alır .çünkü saç kaliten donör kaliten iyi.. eğer senin tarz bir açıklığım olsa slitle ektirmez perkutan ya da dhi düşünebilirdim...konuna baktım yorumu buradan yapıyorum hem de eleştirilerini görüşlerini yazabilirsin

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2018, 19:08:11 »
https://m.youtube.com/watch?v=QHwUMbfFJ9Y
 Abi bu adam mesela elithaairde yaptirmis saclarina bakbi önceden önde bisey yoktu.
Bir sene sonra 2. ekimini yaptiriyor

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2018, 19:18:12 »
https://m.youtube.com/watch?v=qI18pW_sNUk
Buda baska biri bununda diger viedolarina bakabilirsiniz saci hic yoktu
Simdi 2. ekimi yapmis .

Ydemek istedigim su abi alman sayfalsrinda esma serkan serdar gökrem estemylife gibi yerlere denk gelemezsen hep standart
Ya medical park serkan aygin yada elitehair e gidiyorlar ,
Almanlar koyun gibi abi biri önden bisey yaptmi digeri pesinden gider
Öyle bas kaldirma gibi aliskinliklari yok.

Ekstrem kardesim konuyu gördüysen bi özeldeb yaz bana ben fazla kullanamiyorum buraya tam ögrenemedim . 
3-4  hafta zamanim kaldi abi bi yer bulmam lazim artik.
Serdar gökrem bana 4 bin dedi yardimcisi
3bini bir günde 1000 tanesinide 2. günde ekeriz dediler 12 bin tl istediler normalmi?

Halan doganay size ekim yapmam dedi donörünüz hirpalanmis dedi
Bana göre donörüm iyi saci 1numaraya vurdugumda belli oluyor sadece 3 numarqya belli olmuyor  bide yanlara girilmedi hic..

Serkan aygin dönüs yapacam dedi yapmadi daha ,
Bazu yerlere daha yazdim hairclinic , estemylife hasan akil, doublehair gibi yerler ama ilgili cekmedi, estemylife tam ilgini cekiyorken baska sitelerde 10 ekip günde 10 ekim yaptigibi duydugumda vaz gectim .

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2018, 19:20:52 »
Bi arkadasi tanidim youtubedan bana haydar hoca da sac ektirmis taksimde haydar hoca,  abi almanyadan bana whatsappden yazdi fotolarini yolladi .
Sizce nasil ekim olmus
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2018, 20:38:24 Gönderen: Racing »

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2018, 19:23:44 »
..

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2018, 20:31:34 »
Ön hat biraz seyrek ekilmiş taç bölgesi biraz karanlıkta kalmış, gün ışığında o kadar sık görünmeyecektir ama sınıfı geçen bir ekim olmuş.

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2018, 20:35:30 »
 Abi bu adam mesela elithaairde yaptirmis saclarina bakbi önceden önde bisey yoktu.
Bu videodaki Alman arkadaş ışığı iyi almış video paylaşım yapmış tebrik etmek lazım, ekilenleride tutmuş görünüyor zaten seyrek bir ekim olduğu içinde fire oranı çok az olmuş. Tek sıkıntı açıları biraz dik verilmiş benim gördüğüm.

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Kasım 2018, 20:41:25 »
Bi arkadasi tanidim youtubedan bana haydar hoca da sac ektirmis taksimde haydar hoca,  abi almanyadan bana whatsappden yazdi fotolarini yolladi .
Sizce nasil ekim olmus
Bu resim için cevap yazmıştım ama yüzü görünüyor diye silin diye rapor ettiniz o yüzden bu iletideki resimi kaldırdım, dilerseniz yüzünü kapatıp aynı iletiye ekleyin hem konular karışmasın.

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Kasım 2018, 20:45:26 »
Bu videodaki Alman arkadaş ışığı iyi almış video paylaşım yapmış tebrik etmek lazım, ekilenleride tutmuş görünüyor zaten seyrek bir ekim olduğu içinde fire oranı çok az olmuş. Tek sıkıntı açıları biraz dik verilmiş benim gördüğüm.
Video net çekim olmuş buna ikinci bir sıklaştırma ekimiyle saçlar daha sık hale getirilir.

Çevrimdışı konyalim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Kasım 2018, 22:32:54 »
dostum  bende senin gibi cok arastirdim esma serkanda karar kildim  gayet basarililar kimsenin adami deilim x sitesindende yorumlarima bakabilirsin sana dhi yontem gerekiyor dhi de de herkez tecrubeli deil esma serkan  bence basarili

Çevrimdışı Mert

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Kasım 2018, 22:43:33 »
Ah be abi şurası kesin olsa herkes oraya zaten giderdi hepimiz senin gibi araştırıyoruz işte ama x forumda 2 yerin olumsuz ekimleri siliniyor ona göre

Çevrimdışı musollini

• Usta Üye
  • Forum Puanı: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Kasım 2018, 01:54:08 »
Ahmet sevenelve nin konuda Esma Serkan’ın çıkmayan Ekim’leri var demişsin ordan artık uzatmayım diye yazmadım da ben hakikaten çıkmayan Ekim’ini hiç görmedim bi link atar mısın rica etsem merak ettim

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Kasım 2018, 07:17:10 »
 daha detaylı resim lazım yorumlamak için

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 21 Kasım 2018, 13:51:37 »
dostum  bende senin gibi cok arastirdim esma serkanda karar kildim  gayet basarililar kimsenin adami deilim x sitesindende yorumlarima bakabilirsin sana dhi yontem gerekiyor dhi de de herkez tecrubeli deil esma serkan  bence basarili

Kardes bende tam esma serkan diyordum burdaki ekimleri görünce sonra baska sitelerde onlarin basarisiz sonuclarinida görünce tirstim ,
Bidr DHI ekim icin kumar gibu ekim diyorlar ya tutarsq mantigi,  kökler cok derine ekilmiyormus . Saclarin  beslenmesi icin köklerin kanamasi lazim nekadar kan olursa okadar iyiymis , bazi doktorlar extradqn kanal aciyorlar ekim yapmadigi yerlere, sadece kanama cok olsun diye .  Bunlari kendimden uydurmuyorum abi arastirmalarim sonucu ordan burdan görerk söylüyorum.

Her ekimcinin kötü ekimi var elbet burda extrem kardesde koray erdogandan sonuc alamamis gidip serkan gökreme yapmis cok güzel görünüyor , ama baska sitelerde serdar gökrem basarisiz diye gösteriyorlar yani yüzde 50 gibu bir ekimci . Ama enseden manuel almasi beni kendine cekiyor . Kafalar karisik aga