Gönderen Konu: Bilgilendirme-şikayet- öneri  (Okunma sayısı 1147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bilgilendirme-şikayet- öneri
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2018, 13:54:06 »
Ahmet sevenelve nin konuda Esma Serkan’ın çıkmayan Ekim’leri var demişsin ordan artık uzatmayım diye yazmadım da ben hakikaten çıkmayan Ekim’ini hiç görmedim bi link atar mısın rica etsem merak ettim

Aga burda bende cikmayan ekimini görmedim.
Ama baska sitelerde var  aksama atarim Buraya.
.
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı musollini

• Usta Üye
  • Forum Puanı: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Kasım 2018, 03:18:07 »
Buraya atmak istemezsen bana bi özelden linkini atıver sana zahmet

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Kasım 2018, 07:05:33 »
 esma serkanın çıkmayan ekimi dedin link nerede?burayada atabilisin baska yer gibi gizli saklı yok bizde

Çevrimiçi Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Kasım 2018, 09:38:50 »
Aynen gizli saklı özel yok bizde, hangi ekimci olursa olsun iyi ya da kötü ekimi varsa ne konusunu ne eleştirisini silmeyiz. Yeterki hakaret olmasın.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Kasım 2018, 16:14:49 »
 ahmet idda attın ortaya resim getircem dedin gittin beklioz belli zaman resim getirmezsen esma serkanla ilgili yazıları silmek zorunda kalırız bilgi kirliliği yapar

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 24 Kasım 2018, 00:32:15 »
Abi kusura bakma vallah is yogunlugundan takip edemedim..
esma serkana karsi falan biseyim yok sadece turmayan ekimlerininde oldugunu söyledim ..

Bide serdar gökrem le görüstüm benim icin 2 gün ekim Yapiöacak dedi 3000 üzeri dedi tam greft söylemedi , gelince dönörü canli görüp öyle karar verecegiz dedi . Alimi manuel kendisi yapiyor
Kanal acma ve ekimi 12 senelik tecrübeli hemsirelerim yapiyor dedi .  10 bin tl fiyat söyledi

Ne diyorsunuz serdar gökrem hakkindada diger sayfalarda cok güzel ekimleri var ama tutmayanda var ..

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Kasım 2018, 00:35:29 »
 Arkadas ekim öncesi kafasini koymusru ekimden sonrada koydu ama gelismeyi koymadi herkes merak ediyordu arkadasin sacini oda hic paylasim yapmiyordu muhtemelen esma serkan beyle anlasip parasibi geri aldi onun icin paylasmak istemedi .. en sonra bisey yazdi neden paylasim yapmadigini ..

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Kasım 2018, 00:39:59 »
Buda aciklamasi .. ankara nickli arkadas..

Kafamda baska soruda bu arkadas ankarada kalipta beden serdar gökremde ektirmedi oda kafami kurcaliyor abi .
3 haftam kaldi bi yol gösterin nereye gidim kiminle danisim.
Diger sayfada fotograftaki sayfada estemylife cok popüler cok kisi ektiriyor onlara ama onlar vok yogun 10 ekip var hergün 10 kisiye sac ekiyorlar ama hemsireler hepside .. hastane sahibu hasan akil oda doktor degil ..
Diger sayfada cok olumlu sonuclar gördüm bitanede olmayani gördüm .
Ama doktor olsun manuel alinsin istiyorum onuda serdar bey yapiyor.

Sizce manuelin mikromotora karsi ne tür avantaji var ?

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Kasım 2018, 07:44:06 »
 zaten yazıyla olmaz bu iş ispatlayıcı resimler lazım .sitede ekstrem abi koray erdoğana ektirdi çıkmadı resimlerle ispatladı .hasan akıl eskiden iyi ekerdi pek on çizgi çizemez ama ektirkleri çıkardı doğallığındada pek sorun olmazdı sonra yeni hemşirelere vermeye basladılar işi galiba.ankarada olupta serdar gokreme ektmrmemesi onemli değil var oyle kendi sehrinde iyi ekimci olupta baska şehre giden.bir arkadas istanbulda dısardada eczacılara falan sormuş eşine dostuna ankaradaki serdar gokremi solemişler.baska sitede anlaşmadıkları için kendisiyle çamur atıolar.he serdarında gecmiş tarihlerde çıkmayan ekimleri olmuş ama orda bir kel kişi daha 7.ay  3500 falan ekilmiş basarısı diolar kellerde 15 ay beklenir.2 tane nakrozu oldu son donem ama kapadığı kel kafalarda var siteden ruhi mucerret arkadas bizzat 2 tanesini kendi tanır.ekimin yarısından çoğuna girio onlerde biraz daha doğallaşsa daha iyi olcak.plastik cerrah ve docent.çok ustun rutbesi var.geniş alanların adamı .aralara giremio dediler onu diyenler bazı ekim merkezlerinle anlaşmalı ve onların rakiplerine camur atıolar serdarın artıları eksileri bunlar.sen olsan yaptırırmısın dersen onlerde hocayla konusup daha doğallık isterim doğal olan ekimlerindeki gibi.kalında ekmek zorunda soncuta geniş alana eko kalınlardada doğallık sorunu oluyor

Çevrimdışı Ahmet68fb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Kasım 2018, 08:26:40 »
 Peki abi benim sacimi nasil eker ? Benim acikligimi görmüssündür  seyreklik var bende.senin istanbulda tavsiye edebilecegin yer varmi?

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 24 Kasım 2018, 09:26:32 »
gormedikki ekimcilerin senesi dolmuş orneklerini site daha yeni.orneklerin senesi dolmadı.baska yerdeki resimlere itibar etmioz pek oynaklık var resimlerde.dısardan falan ekimcilerin son sene orneklerini çıplak gozle gormuş olanlara sor .

Çevrimiçi Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 24 Kasım 2018, 10:02:15 »
Serdar Hocada yoğunlaşıyorsan çok tecrübeli ve ekibide sorunlu ekimi nadirde olsa oluyor ama her ekimcinin çıkmayan ekimi olduğuna göre biz yüzdesi yüksek olarak değerlendiriyoruz, canlı ekimlerinide gördüm ben beğendim.

Çevrimdışı Ruhi Mücerret

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Kasım 2018, 12:23:50 »
şimdi konu çok gereksiz bir yere gitmiş, dünyada en iyi ekimcilerin bile kötü sonuçları var, bundan doğal bir şeyde yok. sonuçta kul yapısı ama biz her zaman yüzdeye bakarız 10 hastada 1-2 hasta  başarısız olabilir bu kabul edilebilir kıstastır yani 100 hastanın 90 nından başarıysa başarılıdır.   forumlarda konu açmamış  ektiren  sayısı emin olun daha fazla, bunların hepsinin sonucunu bilmek imkansız zaten .o yüzden esma serkan başarılıdır,serdar gökrem başarılıdır, bunları konuştuğumuz için yazıyorum .yoksa ülkemizde başarılı doktorlar ekimciler var..

Çevrimdışı ShinyBold

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2019, 22:42:41 »
Konu açmak için 5 adet yorum yazmak zorunlu olmasa daha iyi olurmuş.

Çevrimdışı hasanpotuk

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 27 Aralık 2019, 14:20:30 »
Ben bundan tahmini 1 yıl öncesine kadar instagram hashtaglerinden bir klinik buldum adı eurozen hair transplant ve başta pek güvenmedim. İstanbul'da kalacak yerimde yoktu danışman arkadaşlar benimle iletişime geçtiler. Paket sundular paketin içinde kalacağım otel , transfer hizmetim ve bu sürecin danışman eşliğinde gerçekleşeceğini söylediler. Ben de Muğla'dan kalktım geldim fakat kafamda bir çok soru işareti de vardı. Havalimanından indiğimde ekip beni karşıladı kliniğe kadar eşlik ettiler tedavim gerçekleşti son derece hepsi ilgiliydi fakat kaldığım yer belki yabancılaştığım için bana iyi gelmedi. Bunun dışında doktorumuz Adem Bey e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum siz ve Firdevs hanım bu sürecin başından sonuna kadar en kaliteli hizmeti verdiniz. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlarımız varsa kesinlikle öneriyorum. Konum olarak da çok merkezi bir yerlerdeler Torun Center'da.