Gönderen Konu: Bilgilendirme-şikayet- öneri  (Okunma sayısı 1161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bilgilendirme-şikayet- öneri
« Yanıtla #30 : 27 Aralık 2019, 15:26:32 »
 kardeş resimlerle belgelerle açıklarsan daha aydınlatıcı olur
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı urfali63

• Yeni Üye
  • *
  • Forum Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Aralık 2019, 15:47:45 »
Ben bundan tahmini 1 yıl öncesine kadar instagram hashtaglerinden bir klinik buldum adı eurozen hair transplant ve başta pek güvenmedim. İstanbul'da kalacak yerimde yoktu danışman arkadaşlar benimle iletişime geçtiler. Paket sundular paketin içinde kalacağım otel , transfer hizmetim ve bu sürecin danışman eşliğinde gerçekleşeceğini söylediler. Ben de Muğla'dan kalktım geldim fakat kafamda bir çok soru işareti de vardı. Havalimanından indiğimde ekip beni karşıladı kliniğe kadar eşlik ettiler tedavim gerçekleşti son derece hepsi ilgiliydi fakat kaldığım yer belki yabancılaştığım için bana iyi gelmedi. Bunun dışında doktorumuz Adem Bey e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum siz ve Firdevs hanım bu sürecin başından sonuna kadar en kaliteli hizmeti verdiniz. Saç ektirmeyi düşünen arkadaşlarımız varsa kesinlikle öneriyorum. Konum olarak da çok merkezi bir yerlerdeler Torun Center'da.

Bu iddaanızı belgelersen bizde sonuçları görmüş oluruz bilgi edinmi oluruz bu şekilde yazman reklamdan öteye gitmez ve buradaki tecürebeli tecrübesiz arkadaşlara hiç bir faydası olamaz

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 27 Aralık 2019, 16:13:16 »
Bu şekilde yazılanlar reklam gibi algılanır dikkate alınmaz hatta silinir, yalnız şu şekilde müsade edilir konu açar ekim öncesi ve sonrası fotoğraflar atarsınız eğer memnun iseniz başka ektirecek arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz gerçekten iyi bir yerse bizde işini iyi yapan yerler öğrenmek isteriz.