Gönderen Konu: Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??  (Okunma sayısı 3234 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??
« : 21 Kasım 2018, 22:36:34 »
Merhaba sevgili abilerim öncellikle formu yeni keşfettim çok samimi bir ortam mevcut herkes birbirine yardım erme çabasında bende kısaca kendi olayımı paylaşmak istiyorum :)
20 yaşındayım 2 sene önce saç dökülmesinden dolayı doktora gittim genetik olduğunu söyledi değerleri filan bakıldı minoksil bioxcin saç güçlendirici bir hap filan verdi 6 ay filan kullandım minoxil baya fayda etti bırakınca tabi yine seyrelmeler oldu yurtdışında yaşadığım için bide bu sene orda tedavi oldu yine değerlerime filan bakıldı bu sefer doktorum nizoral adında bir şampuan verdi ve 3 aylık stress ilaçı verdi ve minoxilin bana göre olmadığını söyledi ilaçı kullandım 10 gün boyunca her duşa girince omuzlarıma kadar saç oluyor tabi 2 hafta sonra filan ilaç etkisini gösterdi kepekten kurtuldum duşa girince çok bariz bi şekilde azaldığını farkettim şuan tekrar kepek başladı ama :( neyse resimleri koymayı becerirsem ne düşündüğünüzü çok merak ediyorun doktorlara artık güvenemiyor çünkü saçım çok genç yaşta beyazlası buarada ekim yapılırmı çokmu erken donör bölgedi nasıl ??
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2018, 22:45:05 »
.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2018, 22:47:03 »
.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2018, 22:48:19 »
.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2018, 22:49:22 »
.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2018, 22:55:05 »
.

Çevrimdışı Ruhi Mücerret

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2018, 23:08:10 »
erken yaşta başlamış klasik erkek tipi dökülme vertexde kendini belli etmiş..yaşın genç olduğu için dht baskılayıcı ilaç kullanmanı tavsiye etmem ..doğal yolları araştırabilirsin kullandığın sampo iyidir kepek oluşturmaz yağlanmayı engeller...şuan ekim olmaz bu saça çünkü açılman devam edecek 23 24 e kadar beklemelisin ..net açılmalar oluşursa ekim olabilir ama şuan genel seyreklikte var geçmiş olsun

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2018, 00:05:13 »
erken yaşta başlamış klasik erkek tipi dökülme vertexde kendini belli etmiş..yaşın genç olduğu için dht baskılayıcı ilaç kullanmanı tavsiye etmem ..doğal yolları araştırabilirsin kullandığın sampo iyidir kepek oluşturmaz yağlanmayı engeller...şuan ekim olmaz bu saça çünkü açılman devam edecek 23 24 e kadar beklemelisin ..net açılmalar oluşursa ekim olabilir ama şuan genel seyreklikte var geçmiş olsun
teşekkür ederim görüşünüz için peki saç ekimine uygun saçım beyaz olması herangi bi eksi olurmu benim için saçlarım da ince sayılmaz

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Kasım 2018, 07:09:15 »
 yeni bir ilaçlı tedaviyle dokulmeyi yavaslatabilirsin. yan etkilerde var devamlılıkta sart.beyazlayan saç dokulmez derler ekimlerdede beyaz saç daha kapatıcı oluyor.

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Kasım 2018, 09:33:04 »
Minoxil 6 ay kullandım fayda etti demişsin, fayda ettiyse fayda edecektirde kullandığın nizoral şampıanla kepeği kesersin ve minoxilede en kısa sürede başla 1 sene bırakmadan devam et. Sonrasında döngü olacaktır 1 sene dolunca bizim ev yapımı losyon Raceixir var onu kullanırsın, ayrıca kesin olmamakla birlikte saç beyazlamasına inanılan biotin hapı kullan. Yaş 22 e gelincede ekim işini tekrar değerlendiririz.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2018, 09:34:47 »
ilaçlar tepede etkili zaten .tepeyi bir şekil halleder gunde bir minoxla falan ondekiler dhtye çok dayanıksız zayıflar.onleri kaybetmesin blokeri en yakın zamanda baslayıp kullanmalı.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Kasım 2018, 09:36:25 »
ayrıca dua et minox basla bırak yaparsan saçı kel gibi bırakıo sende bu olmamış.ön bolgeyi çok onemse kaybetme elde tut ilaçlar ortaya çıkarken sloganları şudur urunler tepede etkili ama biz on bolgedede etkiliyiz diye ama çoğu on bolgede etki etmez önü iyi korumalısın.gunde bir minoxidille bloker losyon kombinesi olabilirmi bilmiom

Çevrimdışı nofear114

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Kasım 2018, 09:47:19 »
Modlar , adminler yorum yapmış ama konunun yeri burası değil dememişler forum düzeni açısından bu konuyu ilgili bölüme aktarsın arkadaşlar.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 22 Kasım 2018, 11:32:54 »
Modlar , adminler yorum yapmış ama konunun yeri burası değil dememişler forum düzeni açısından bu konuyu ilgili bölüme aktarsın arkadaşlar.
evet yeni olduğum için yanlış yere açtım sanırım özür dilerim

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Kasım 2018, 11:37:04 »
ayrıca dua et minox basla bırak yaparsan saçı kel gibi bırakıo sende bu olmamış.ön bolgeyi çok onemse kaybetme elde tut ilaçlar ortaya çıkarken sloganları şudur urunler tepede etkili ama biz on bolgedede etkiliyiz diye ama çoğu on bolgede etki etmez önü iyi korumalısın.gunde bir minoxidille bloker losyon kombinesi olabilirmi bilmiom
bırakınca miboxili çok bariz bişekilde seyrelmeler oldu bianda tekrar başlatıp bırakınca aynısı olucağından korkuyor çünkü çok kısa sürede birden döküldü