Gönderen Konu: Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??  (Okunma sayısı 3212 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ekstrem

• Fanatik Üye
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
Ynt: Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??
« Yanıtla #15 : 22 Kasım 2018, 16:11:26 »
Tedaviye ilave dermastamp ile kanlandırmakta etkili çözümdür, minoxil ise önce zaten zayıf dökülecekleri döker sonra onlarıda ve son 1-2 sene arası dökülmüşleri geri getirir. Minoxilden korkma ama 1 sene etki eder sonra döngü başlar o ara başka tedavi uygularsın 3 ay kadar sonra tekrar başlarsın devam edeceksen.
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Kasım 2018, 23:04:16 »
Tedaviye ilave dermastamp ile kanlandırmakta etkili çözümdür, minoxil ise önce zaten zayıf dökülecekleri döker sonra onlarıda ve son 1-2 sene arası dökülmüşleri geri getirir. Minoxilden korkma ama 1 sene etki eder sonra döngü başlar o ara başka tedavi uygularsın 3 ay kadar sonra tekrar başlarsın devam edeceksen.
teşekkür ederim görüşünüz için, minoxil her tip dökülmelerde etkili oluyor yani galiba, ben dökülme tipimide bilmiyorum doktorum yabancı olduğu için anlaşamadım fazla ingilizcede bilmiyor nizoral ile dökülmeyi baya azaltı tek bildiğim bu bende nizoral ile azaltığına göre genetik olmadığını düşünüyorum :( ekim için çok erken ama saç tipim nasıl peki sizce ekim için :)

Çevrimdışı Orhan Veli

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Kasım 2018, 23:35:14 »
Beyaz saç herzaman avantajdır ekim için. Açıklığınız dert edilecek cinsten değil yaşınızın genç olduğunu gö önüne alırsak ekşm işini bir süre ertelememiz sizin için daha iyi olacaktır.

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Kasım 2018, 02:14:30 »
Beyaz saç herzaman avantajdır ekim için. Açıklığınız dert edilecek cinsten değil yaşınızın genç olduğunu gö önüne alırsak ekşm işini bir süre ertelememiz sizin için daha iyi olacaktır.
teşekkür ederim görüşünüz için, dökülmenin durması halinde en kısa zamanda (2-3 sene sonra) ekim yapılabilirmi peki?

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Kasım 2018, 07:02:22 »
minoxidili hiç bırakmadan blokerlerle beraber kullanırsın

Çevrimiçi Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Kasım 2018, 14:11:14 »
teşekkür ederim görüşünüz için, dökülmenin durması halinde en kısa zamanda (2-3 sene sonra) ekim yapılabilirmi peki?
Yapılabilir tabiki.

Çevrimdışı çorfi

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 07 Aralık 2018, 20:49:46 »
Saçların önlerini kaldıracak şekilde taranmış birkaç fotoğraf yükler misin? Değişik stillerde.

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 11 Aralık 2018, 19:57:34 »
Saçların önlerini kaldıracak şekilde taranmış birkaç fotoğraf yükler misin? Değişik stillerde.
abi şuan 1 yakın yaptım saçımı uzayınca eklerim şubat gibi doktorum ile tekrar görüşücem gelişme olursa yeni tedaviye başlayınca konuya eklerim

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Aralık 2018, 00:13:30 »
abilerim selamlar herkese iyi pazarlar saçı 1 numara yapmıştım 2 hafta önce yavaşca uzamaya başlayınca minik kıllar farketmeye başladım ve gözenekler çok fazla beyaz saç olduğu için zaman zaman boşluklarda görünüyor ama bı küçük kılöar hakkında bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirm bazıları küçük bazıları ortaya boy yakım çekim yakalamaya çalıştım

Çevrimdışı çorfi

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 23
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Aralık 2018, 04:14:30 »
Ne anlatmaya çalışmışsın, ne sormaya çalışmıssın? En ufak fikrim yok.

Çevrimiçi Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 24 Aralık 2018, 10:50:22 »
Kullandığın bir tedavi şekli varmı?

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 24 Aralık 2018, 12:18:42 »
😂 abi foto da tam belli olmuyor ama yakınlaştırınca çok küçük kıllar var bazıları normal saçımın uzunluğundan küçük olan hepsi farklı uzunlukta onları sormak istedim

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Aralık 2018, 12:20:17 »
Kullandığın bir tedavi şekli varmı?
yok, dökülme için uzun süredir bir antistress tarzında doğal bir rus ilacı kullanıyorum okadar hala devam ediyor

Çevrimdışı Orhan Veli

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 24 Aralık 2018, 19:07:09 »
😂 abi foto da tam belli olmuyor ama yakınlaştırınca çok küçük kıllar var bazıları normal saçımın uzunluğundan küçük olan hepsi farklı uzunlukta onları sormak istedim

Onlar minyatürleşmeye başlamış ömrünü tamamlamak üzere olan greftler. Gidici yani

Çevrimdışı Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Aralık 2018, 22:43:34 »

Onlar minyatürleşmeye başlamış ömrünü tamamlamak üzere olan greftler. Gidici yani
Teşekkürler, bende öyle düşünmüştüm saçımın normal uzunluğundaki saçların değilde çok kısa saçların dökülmeside ilgimi çekti aynaya bakınca bunları farkettim bide en yakın zamanda tekrar bir doktora başvurmakta fayda var sanırım.