Gönderen Konu: Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??  (Okunma sayısı 3233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
  • Forum Puanı: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Saç dökülmem hakkında ne düşünüyorsunuz??
« Yanıtla #225 : 06 Şubat 2020, 17:15:23 »
Nasıl devam ediceğimi daha kararlaştıramadım haftasonu biraz daha düşünürüm hafta başı başlarım 1 senenin dolmasına 3-4 gün kaldı minoxil ile beraber devam etsemde minoxilin döngüsü riski var döngüye girerse ordan kurtarmak zor raceixir/minoxil değişimli kullansam desem onda da emekli abinin dediği gibi bırakınca bütün emeklerin boşa gitmesi var bunu kendimde yaşadım en azından dönüşümlü kullanan ekstrem abi racing abi minoxil kesince nasıl bir tepki aldığınız saçdan bunu paylaşırsanız benim için çok faydalı olur
saç ektirme , saç ekimi sonuçları

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 06 Şubat 2020, 17:20:49 »
Birde şöyle bir şey var raceixir sacede defansif bir bloker değil içinde ofansif saç çıkışlarını yardım edicek ilaçlarda var racing abi daha iyi bilir

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
  • Forum Puanı: 41
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 06 Şubat 2020, 17:55:52 »
 ofansifliğini bende dusundum ama bir minoxidil ofansifliği olamaz.evet orneğin daha once minoxu kesip donusumlu kullananlar olsun

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 06 Şubat 2020, 20:31:28 »
 şuda var minoxidili bırakıcaksan dermollerle uygula bloker losyonu.hem urunun gecirgenliğini arttırır hem minoxu damarları açar saçı besler onu bırakınca damarlar gene buzusur tabi raceixirin içine damar açıcı konmuştur ama dermollerde kan dolaşımını guclendirir minox kadar etkili olmasada genede biraz fayda eder kan dolaşımına

Çevrimdışı Ekstrem

• Fanatik Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 06 Şubat 2020, 22:32:14 »
Raceixir içindeki ürünler hem ofansif hem defansif bende kullanıyorum saçlarımın özellikle tepe kısımlarının daha güçlendiğini hissediyorum belki ön bölgelerde güçlenmiş olabilir ama oralara süreç devam ederken başladığım için o kısım sadece ekimdenmi yoksa raceixirinde mi etkisi ile birleşip daha mı güçlendi emin değilim ama orta ve tepenin güçlendiğine eminim üstelik dökülmede yok bende minoxilden sonra başladım.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 08 Şubat 2020, 03:19:33 »
Raceixir minox dönüşümlü kullanarak devam edicem büyük ihtimal emekli abide minoxil etkisinin yitirmeme sebebi finasterid de olabilir sen uzun süredir kullanıyordum onuda minoxla beraber yanlış hatırlamıyorsam seni örnek almak çok sağlıklı değil o yüzden abi sadece minoxil kullanmıyorsun çünkü benim gibi

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 08 Şubat 2020, 08:13:24 »
 bloker losyonda kullanıon.finasteridde 16 sene olmuştur minox 18 oldu galiba.finasterid saçlı deride yuzde 38 baskıla dhtyi.miracle losyonda iyidi onun kadar belki raceixirin sonuclarını gormedim yan etkisizi olduğu soyleniyor oda miracle kadar baskılarsa o zaman bendeki sonuc beraber kullanınca aynı olabilir.minoxtan raceixire gecince o minox bırakma dokulmesi olmadıysa direk bırak o zaman ama drlar minoxu azaltarak bırakın der.minoxta eskiden canlanmayan şakaklar sanırım son donem dongusu gereğide olabilir biraz daha canlandırmış gordum zor bolgeleri minox sende.devamda edebilirsin.minoxu bırakcaksan raceixiri hem urunun hucreye ulaşması açısından hem minoxun kanlandırmasını bir nebze olsun azda  tutması açısından dermollerle uygula racexiri istersen .zaten minoxuda onla kullansaydın.ben once etkisini arttırsın diye kırmızı biber hapıda atıom içine

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 11 Şubat 2020, 00:01:39 »
Minoxdan raceixire geçerken minoxu direkt keserek mi geçiyorsunuz dozaj azaltarak mı geçiyorsunuz

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 11 Şubat 2020, 10:21:06 »
Ben direk geçmiştim ama minoxda daha döngüye girme sürecine var sen şöyle yap istersen üç ay daha bir gün minoxil bir gün raceixir devam et sonra her gün minoxile geçersin.  Extrem de öyle başlamıştı.

Çevrimiçi Whopper Jr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #234 : 11 Şubat 2020, 12:27:02 »
Bir sene oldu minoxu kullanmaya başlayalı yine de ilk 3 ay beraber mi kullan diyorsun abi

Çevrimdışı Racing

• Administrator
  • *
  • Forum Puanı: 20
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #235 : 11 Şubat 2020, 19:32:56 »
Aynen yinede kullan hiç değilse minoxdan biraz daha faydalan.

Çevrimdışı emeklikel

• Moderator
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #236 : 11 Şubat 2020, 21:07:19 »
 bırakcaksanda damar açıcı gorevini dermollere ver minoxun yaptığı gorevi.hem minoxun yerini tutmasada kanla saçı besler hem raceixirin gozenekleri açıp yerine daha guvenli ulaşmasını sağlar